Hakkımızda

Prime Villam

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda:

PrimeVillam; AytGroup bünyesinde olan, turizm sektöründe son yıllarda popüler olan villa kiralama hizmeti sunan , sektörün kusursuz bir tatil hizmetini siz değerli misafirlerine yaşatan turizm acentalarından biridir.

500 'ü aşkın, bizzat ekiplerimiz tarafından tercih edilmiş, yerinde görülmüş villa portföylerinden oluşan villa seçeneklerimiz ve bunun akabininde çeşitli farklı tatil hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Primevillam, TÜRSAB üyesi olmak için de başvurularını yapmış ve çok kısa bir zaman içerisinde tescillenmiş TÜRSAB Belgesi de olan bir firma olarak siz değerli misafirlerine hizmet verecektir.

3 Adımda , kolayca istediğiniz tatilinizi yaşayabilirsiniz.

1- Sistemimizde olan mevcut tatil yerlerinden, size en uygun olanı beğenmeniz.

2- Beğendiğiniz villa için, rezervasyon isteği göndermeniz. Hemen ardından müşteri temsilcilerimiz talebinizin uygunluğunu kontrol edip, en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

3- Seçtiğiniz tatil yerine gidip, tatilinizin keyfine bakmak.


PrimeVillam olarak , siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten onur duyarız.

Misyon:

PrimeVillam olarak Misyonumuz, tamamen misafirlerimize keyifli ve kusursuz tatil hizmetini yaşatabilmek. Siz değerli misafirlerimizi oluşabilecek en ufak bir tatsızlıktan uzak tutup, herhangi bir tatsızlık olmadan sizlere kaliteli bir tatil hizmeti sunabilmek.

Özellikle yenilikçi bir ekip tarafından dizayn edilmiş ve tüm hizmetlerini yenilikçi bir ruh ile yapan bir acenta olduğumuzdan ötürü, PrimeVillam tatil yapmak isteyen misafirlerimizin en doğru adresi olacaktır.

Birlikte güneşli günler , huzurlu günler görecek, güneşli, keyifli günler yaşayabilmeniz, tatilinizin en kaliteli ve bunun yanı sıra en uygun olabilmesi için de gerekli tüm destekleri PrimeVillam ailesi olarak sağlayacağız.

Vizyon:

PrimeVillam olarak Vizyonumuz, tatil sektörünün güvenilir, kaliteli adresi olabilmek.

Tatil kelimesi geçtiğin de, akla ilk gelen isim olabilmek. Bu doğrultu da tüm hizmetlerini dizayn eden ve yol rotasını bu yönde çizmiş bir acenta ile karşı karşıyasınız.

Tatil dünyasını, tek bir tıklamanız ile ayağınıza sunan, ekonomik, konforlu ve güvenilir tatil anlayışını sizlere sunmak için canla, başla çalışan bir ekip, PrimeVillam ailesi.